Karmstol rokoko

660291

KARMSTOL, rokoko, 1700-tal, rödmålad, sits i läder, skuren dekor, sitthöjd 44 cm

Renoverad, lagningar, senare bemålning

Möbler, Fåtöljer

Rum 4

Karmstol rokoko

Budhistorik (1 bud)

5016066
2019-07-05 21:26:56

2019-07-07 kl 11:48
Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.