Kontorsstolar

660290

KONTORSSTOLAR, 5 st, 2000-tal, LUXY, klädda i svart skinn på förkromade benen, snurrfunktionen, etikettmärkta, sitthöjd justerbar

Slitage, ställvis hål i skinnet

Möbler, Stolar

Rum 13

Kontorsstolar

Budhistorik (2 bud)

5018314
5012931

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.