Soffa samt fåtölj 1900-tal

660284

SOFFA, FÅTÖLJ, 1960-tal, Danmark, svart skinnklädsel, märkt Danish furniture makers, soffans längd 185 cm

Resårbotten tyg med skador, bruksslitage och smärre skador

Möbler, Soffgrupper

Rum 11

Soffa samt fåtölj 1900-tal

Budhistorik (10 bud)
5019576
5019574
2 800
5019571
2 400
5019569
5019568

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.