Kerttu Nurminen skulptur

660273

KERTTU NURMINEN (Finland, född 1943): Skulptur i form av en fisk, i rött och blått glas med svart överfång dekor, signerad K Nurminen Nuutajärvi, etikettmärkt, höjd ca 12 cm

Smärre slitage

Glas, Konstglas

Kerttu Nurminen skulptur

Budhistorik (12 bud)
5019396
850
5018382
5019394
5018382
750
5018375
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.