Lampetter i mässing och glas

660268

LAMPETTER, 1 par, 1900-talets senare hälft, två ljusarmar, stomme i mässing, glas, olikformade prismor, höjd ca 30, bredd ca 30 cm

Smärre slitage, smuts, damm, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, lampskärmar medföljer, enstaka prismor kan saknas

Belysning, Vägglampor

Monter 4

Lampetter i mässing och glas

Budhistorik

2019-07-07 kl 11:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.