Nils Tydén "Vinter vid skeppsbron"

660264

NILS TYDÉN (1889-1976): "Vinter vid skeppsbron", signerad N. Tydén., olja på pannå, 41x33 cm

Fack 18

Nils Tydén

Budhistorik (8 bud)
5010162
5013652
950
5010162
750
5013651
700
5010162
600

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.