Gotthard Adolf Werner oljemålning

660257

GOTTHARD ADOLF WERNER (1837-1903): Sankta Karin, signerad Gotthard Werner, olja på pannå, ca 60x44 cm

Smärre färgbortfall, mindre krackelyr, repor

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (17 bud)
5017352
7 000
5019010
6 800
5017352
5 800
5015746
5 600
5015746
5 200

Slutpris SEK:
7 000
720 EUR, 820 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.