Taklampa 1900-tal

660256

TAKARMATUR, 1920/30-tal, stomme i bronserat trä, höjd 78 cm

Något sned, bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 13

Taklampa 1900-tal

Budhistorik (17 bud)
5019393
5019391
2 800
5019384
2 600
5019389
2 400
5019384

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.