Richard Mortensen serigrafi

660253

RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): Komposition, signerad och daterad Mortensen -60, 54/100, färgserigrafi, bladmått 67x50 cm

Tavelvagn 1

Richard Mortensen serigrafi

Budhistorik (12 bud)
5018606
5018600
750
5018585
700
5018528
650
5018133
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.