Curt Clemens oljemålning

660250

CURT CLEMENS (1911-1947): Danssalong, signerad och daterad Curt Clemens 1929, olja på duk, 48x64 cm

Obetydligt färgbortfall

Rum 6

Curt Clemens oljemålning

Budhistorik (23 bud)
5021219
14 500
5021220
14 000
5021219
13 500
5021215
13 000
5021203
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 389 EUR, 1 631 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.