Stolar rokoko

660249

STOLAR, 3 par, rokoko, 1700-tal, betsade, balusterformade ryggbrickor, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, lagningar, sprickor

Möbler, Stolar

Rum 18

Stolar rokoko

Budhistorik (8 bud)
5013629
4 600
5013572
4 400
5013628
4 400
5013572
3 200
5012740

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.