Robert Högfeldt akvarell

660248

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Morgontoilet, signerad R Högfeldt, akvarell, mått ca 45x55 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (11 bud)
5018052
5016689
750
5016689
650
5015480
600
5015159
550

Slutpris SEK:
82 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.