Anna Palm

660246

ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): Utsikt mot slottet, Stockholm, signerad Anna Palm Stockholm, akvarell på papper, 5,5x17,5 cm

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Anna Palm

Budhistorik (11 bud)
5019828
5 200
5019825
5 000
5019685
4 400
5018323
4 200
5015403

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.