Ljusstakar sengustaviansk

660245

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, mässing och marmor, höjd ca 24 cm

Nagg, slitage, en ljuspipa lagad

Diverse

Ljusstakar sengustaviansk

Budhistorik (16 bud)
5017684
3 600
5017664
3 400
5017683
3 400
5017664
2 800
5017682
2 600

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.