Soffa

660244

SOFFA, 1900-tal, bemålat trä och metall, längd ca 137 cm, sitthöjd ca 46 cm, djupp 53 cm

Slitage

Möbler, Soffor

Rum 22

Soffa

Budhistorik (1 bud)

5018540
2019-07-07 11:59:29

2019-07-07 kl 18:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.