Matbord riopalisander

660242

MATBORD, 1900-talets andra hälft, riopalisander, runt, höjd 70, diameter 115 cm, 2 iläggsskivor ā 55 cm vardera medföljer
CITES-INTYG finns

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 19

Matbord riopalisander

Budhistorik (3 bud)

5018094
5018093
5016607

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.