C. A Strömbäck skeppsporträtt

660235

STRÖMBÄCK, C. A. (född 1874): HMS Fylgia, pansarkryssare, Sverige, signerad och daterad Ca. Strömbäck 1910, olja på pannå, ca 44x65 cm

MIndre spricka i pannåns överkant

Konst, Modernt måleri, Nautica/Technica

Fack 14

C. A Strömbäck skeppsporträtt

Budhistorik (9 bud)
5019170
1 300
5018046
5016409
5017888
5016409

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.