Evy Låås färglitografi

660233

EVY LÅÅS (1923-1999): Stilleben med bordsur i fönster, färglitografi, signerad Låås, numrerad 26/360, 32x38 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 5

Evy Låås färglitografi
Budhistorik (2 bud)

5018889
5017701

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.