Olle Kåks litografi

660232

OLLE KÅKS (född 1941): Figurscen med naken kvinna, signerad Kåks, 40/100, färglitografi, bildmått ca 42x29 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 5

Olle Kåks litografi

Budhistorik (1 bud)

5018372
2019-07-07 10:40:09

2019-07-07 kl 19:04
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.