Ulf Greder färglitografi

660231

ULF GREDER (född 1949): "Virginia Waters Roc", signerad Ulf Greder, numrerad 201/360, bladstorlek ca 55x65 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 5

Ulf Greder färglitografi
Budhistorik (2 bud)

5018180
5017758

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.