Svenska Möbelfabrikerna soffbord

660227

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, SMI Svenska Möbelfabrikerna, stomme och skiva fanerad i mahogny, stämplad under skivan, höjd ca 47 cm, skivan ca mått 75x75 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Budhistorik (1 bud)

5013357
2019-07-04 09:44:16

2019-07-09 kl 21:26
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.