Svenska Möbelfabrikerna soffbord

660226

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, SMI Svenska Möbelfabrikerna, stomme och skiva fanerad i mahogny, stämplad under skivan, höjd ca 54 cm, skivan ca mått 135x85 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Budhistorik (1 bud)

5018771
2019-07-07 13:37:38

2019-07-09 kl 17:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.