Vitrinskåp

660224

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, mahogny, 2-delat, överdel med belysnig samt inrett med glashyllor, nederdel med räfflade dörrar, höjd ca 193, 100x41 cm

Nyckel finns

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Vitrinskåp

Budhistorik (4 bud)

5018936
5010267
5018927
5010267

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.