Lage Lindell litografi

660222

LAGE LINDELL (1920-1980): Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 8/27, ca 55x76 cm

Fack 5

Lage Lindell litografi

Budhistorik (13 bud)
5018894
1 300
5018798
5018893
5018798
5017793
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.