Sidobord Jugend

660219

SIDOBORD, furu, 1900-talets början, jugend, bemålat i svart, skivan med sarg, hylla, höjd ca 68, 40x40 cm

Slitage, färgbortfall

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Sidobord Jugend

Budhistorik (19 bud)
5024584
2 400
5023194
5024583
5023194
5024582
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.