Soffbord alrot

660218

SOFFBORD, fanerat med alrot, 1900-talets mitt, möjligen Nordiska Kompaniet, höjd ca 56, 85x85 cm

Ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Soffbord alrot

Budhistorik (1 bud)

5019892
2019-07-07 22:42:51

2019-07-10 kl 15:04
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.