Bruno Mathsson & Piet Hein Superellips

660217

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", soffbord, fanerat med bok, fyra spännben av förkromat stålrör, höjd ca 52, 120x80 cm

Ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Budhistorik (8 bud)
5023816
700
5024401
650
5023816
550
5022868
500
5022868
450

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.