Barpallar 1960-tal

660215

BARPALLAR, 4 st., mässingsfärgad stålstomme, klädsel i svart konstskinn, Observera en ring lös, märkta: D.S Stålmöbler, Malmö 1968, höjd 80 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Drottninggatan 36, Malmö

Barpallar 1960-tal

Budhistorik (3 bud)

5017989
550
5017920
500
5012579

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.