Anna Rosenbäck oljemålning

660213

ANNA ROSENBÄCK (född 1969): Solnedgång, signerad och daterad a tergo A. Rosenbäck -19, olja på duk, ca 80x100 cm, ej inramad

Rum 18

Anna Rosenbäck oljemålning

Budhistorik (11 bud)
5031531
3 200
5031276
5031274
2 800
5031015
2 600
5030481
2 400

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.