Ampel Karl Johanstil

660211

AMPEL, plåt och mässing, 1800-talets slut, Karl Johanstil, för sex ljus, höjd ca 60 cm

Slitage, borrad för el

Belysning, Ljuskronor

Rum 18

Ampel Karl Johanstil

Budhistorik

2019-07-10 kl 18:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.