Ytterfoder Arthur Percy

660206

ARTHUR PERCY, ytterfoder, 6 st., med dekor i relief av pågågel, Gefle, höjd ca 16 cm

Proveniens: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

krackeleringar

Keramik/Porslin

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Ytterfoder Arthur Percy

Budhistorik (3 bud)

5018108
5018106
5013039

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.