Bord med läderklädd skiva

660205

BORD, omkring 1940-tal, skiva klädd med brunt konstläder, kanter med nitar, höjd ca 62 cm, diameter ca 100 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

Möbler, Soffbord, sidobord

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Bord med läderklädd skiva

Budhistorik (1 bud)

5019815
2019-07-07 21:49:54

2019-07-07 kl 21:52
Slutpris SEK:
122 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.