Oidentifierad konstnär

660202

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Mölla i landskap, olja på pannå, signerad

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oidentifierad konstnär

Budhistorik

2019-07-07 kl 19:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.