Gustaf Carlström oljemålning

660200

GUSTAF CARLSTRÖM (1896-1964): "De e vår (men nu är de er)", signerad Gustaf Carlström samt med dedikation, olja på pannå, ca 64x82

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

Makadamgatan 11, Helsingborg

Gustaf Carlström oljemålning

Budhistorik

2019-07-07 kl 16:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.