Kjellgren olja på duk

660199

B KJELLGREN, Kyrkogårdsmotiv, olja på duk, signerad samt med dedikation och datering 1918, ca 46x55 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Kjellgren olja på duk

Budhistorik (1 bud)

5012605
2019-07-03 19:38:05

2019-07-07 kl 19:46
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.