Jaktstilleben olja på duk

660198

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Jaktstilleben, ej signerad, olja på duk, ca 90x70 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

omfattande lagningar

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Jaktstilleben olja på duk

Budhistorik (2 bud)

5018252
5018250

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.