Skåp 1700-tal

660195

SKÅP, 1700-tal, betsad furu, höjd ca 225 cm, 176x64 cm, invändigt senare bemålat

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

Nyckel medföljer (ej original), renoverat, slitage, sprickor

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Skåp 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
5017280
3 400
5014369
3 200
5014368
2 600
5014367
2 400
5013603

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.