Bambufåtöljer

660193

FÅTÖLJER, 1 par, 1960-/70-tal, stomme i bambu lindad i rotting, med lösa, stoppade plymåer klädda i floral textil, sitthöjd ca 33 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Diverse

Rum 12

Bambufåtöljer

Budhistorik (13 bud)
5018758
1 600
5018532
5018754
5018532
1 400
5018752
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.