Fåtöljer/vilstoar med pall i bambu och rotting

660192

FÅTÖLJER samt PALL, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, stommar i bambu och rotting, sithöjd 35 cm, pall 55x60 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Budhistorik (12 bud)
5019584
1 600
5019587
5019584
1 400
5019585
1 300
5019584

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.