Gymnastikbock

660190

GYMNASTIKBOCK, 1900-tal, furu med skinnklädd överdel, på hjul, höj- och sänkbar, plintens mått ca 41x57 cm cm

slitage

Diverse, Möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Gymnastikbock

Budhistorik (2 bud)

5009873
600
5009872

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.