Sideboard

660186

IKEA, "Korsör", sideboard, 1960-tal, fanérat i teak, 4 lådor samt 2 skjutdörrar, höjd ca 74, 170x42 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 6

Sideboard

Budhistorik (14 bud)
5018655
3 200
5018650
5016199
2 800
5018628
2 600
5016199
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.