Trädgårdsgrupp

660179

TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 dlr, omkring 1900-talets mitt, bestående av 2 fåtöljer samt pall, bambu och rotting, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, ställvis något blekta, skador till rottning på pallen som saknas kudde

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Trädgårdsgrupp

Budhistorik (14 bud)
5019346
5019684
1 900
5019346
1 800
5019681
1 700
5019346
1 600

Slutpris SEK:
204 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.