Nadezda Streltsova oljemålning

660178

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Pioner, signerad Streltsova, olja på duk, ca 67x70 cm, oramad

Rum 18

Budhistorik (39 bud)
5019478
10 500
5019488
10 000
5019478
9 800
5019484
9 600
5019478
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.