Nadia Nukalo oljemålning

660177

NADIA NUKALO (född 1953): Balettflickor, signerad Nukalo, daterad 2000, olja på duk, ca 60x50 cm

Fack 15

Nadia Nukalo oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5016157
5011953
5011222
5010563
5009845

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.