Trädgårdsstolar

660176

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, sits gulbemålad trä, stomme i grönbemålad metall, sitshöjd ca 42 cm

Slitage, repor, märken, senare bemålade, ställvis förlust av färg

Möbler, Stolar

Hylla 10

Trädgårdsstolar

Budhistorik (24 bud)
5020434
5016987
1 900
5020428
1 900
5016987
1 800
5020326
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.