Fotogrind

660172

FOTOGRIND, 1800-tal, skuren dekor, gråbemålad, höjd ca 102, bredd 140 cm

Enligt uppgift för studiofotografering

Slitage, lagningar och skador, dekordelar saknas. lös del medföljer

Ändringar/tillägg
Del avhämtas i Utlämningen

Möbler, Övriga möbler, Fotografi

Rum 6

Fotogrind

Budhistorik (5 bud)
5019121
5019041
750
5019034
650
5013523
5009616

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.