vitrinskåp

660170

VITRINSKÅP, 1900-talets slut, beslag samt spröjs i mässing, höjd ca 156, 87x40 cm

Smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

vitrinskåp

Budhistorik (1 bud)

5019679
2019-07-07 20:38:55

2019-07-07 kl 20:41
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.