Richard Mortensen färgseriegrafi

660168

RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): "2003", signerad och numrerad Mortensen 57/150, färgserigrafi, bildyta ca 89x110 cm

Proveniens: Galerie Börjeson, Malmö

Budhistorik (24 bud)
5018775
5018765
5018764
2 600
5018763
2 400
5018760

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.