Ruldolf Carlbord gouache på papper

660167

RUDOLF CARLBORG (1892-1963): (2) Motiv av brudpar i kyrkan samt "Landelius Kond. Standv. II" signerad och daterade R Carlborg 1943, gouache på papper, vardera ca 34x25 och 35x31 cm

Ej examinerade ur ramen

Konst, Teckningar

Fack 8

Budhistorik (4 bud)

5021200
600
5020813
550
5020812
500
5011784

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.