Arthur Wardle oljemålning

660162

ARTHUR WARDLE (Storbritannien, 1864-1949), Motiv av en Bulldog, signerad, höjd ca 51x38 cm

Några mindre repor, ytsmuts

Fack 21

Arthur Wardle oljemålning

Budhistorik (36 bud)
5021039
7 600
5021038
7 400
5021035
7 200
5021030
7 000
5021034
6 800

Slutpris SEK:
7 600
733 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.